Clanbol

Anı-Yaşam/. Clanbol. Clanbol. Marka : Cinius Yayınları. Barkod : 9786055618384.

Responsive image
YAZAR
Doğan Sofracıoğlu
DOSYA BOYUTU
6,50 MB
YAYIN TARIHI
2010
DIL
Türkçe
ISBN
9786055618384

PDF formatında Clanbol. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Clanbol kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Bu kitabın yazarı tarihçi değildir. Jeoloji, antropoloji, fizik, jeofizik veya astronomi uzmanı da değildir. Çok iyi bildiği bir şeyi yazmıştır. Bugün ve yedi bin yıl önce de aynı olan Sevgiyi, Aşkı yazmıştır. Gani Baba’dan Cilanbolu’ya, Kızılca’dan Ballıca’ya; yeraltı su yollarında cirit atan calutları yazmıştır. Katlanguçları anlatmıştır. Amazonları, bir Amazon kraliçesi olan Amesias’ı, Clanbol’u ve Şirin’le Ferhat’ı anlatmıştır. Atlantis vb. deniz dibi ve yer altı medeniyetlerinin asla mevcut olmadığını, bunun yerine dünyamızda boyut değiştirenler ve boyutlar arasında gidip gelebilme yeteneğine sahip olanlar bulunduğunu, bilinen ilimler ışığında açıklanamayan bazı gelişmelerin; farklı boyutlardan taşınabilen; bilgi, belge, yetenek ve birikimler sonucu ortaya çıktığını, bunun için de Tibet rahiplerine değil ama ANADOLU EVLİYALARINA; onların düşünce ve felsefelerine bakmak, onları doğru anlamaya çalışmak gerektiğini açıklamıştır. Amazon kızları hakkında yanlış bilinen gerçekleri açıklamış, omuzlarına astıkları OK ve YAY çantalarının baskısı nedeniyle; sağ göğüslerinin ezildiğini, küçük kaldığını gözlemlemiş, bu genetik değişikliğin binlerce yıl sonra bugün de o çevrede görülebildiğine dikkat çekmiştir. Bu kitapla, Amazonlar ve Boyut Değiştirenler hakkında, yedi bin yıllık bir sır açıklanmıştır. Bu kitabın yazarı, Boraboy’da, Ballıca’da, Cilanbolu’da, Amasya ve Tokat’ta yaşayabileceğiniz, sükuneti ve aşk terapisini anlatmıştır.Sayfa Sayısı: 245Baskı Yılı: 2010Dili: TürkçeYayınevi: Cinius 


Clanbol masallar, şiirler, bilmeceler - dedektifler, bilim kurgu, maceralar, melodramlar, çocuklar için eğitim literatürü ve eserleri dahil olmak üzere yerli ve yabancı yazarlar tarafından yazılmış.