Pegasus

Sunduğu uçak bileti kampanyaları ile Pegasus(Flypgs) yıl içerisinde sürekli olarak avantajlı uçak bileti fiyatları sunmaktadır. Pegasus filosunda bulunan 70 üzerinde uçak modelleri aşağıdaki gibidir.

Responsive image
YAZAR
Ali Kemal Senan
DOSYA BOYUTU
2,80 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786055144005

PDF formatında Pegasus. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Pegasus kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Dünya gizemlerle dolu.Bilinmeyen ,anlam veremediğimiz pek çok şey.Bir üçgen düşününBir ucu Ege'de,bir ucu Toroslar'da.Diğer ucu ise Akdeniz sularının altında. Bu üç nokta arasında kalan alanın 1200 metre altında ancak çok ileri teknolojik yöntemlerle tesbit edilebilmiş bir boşluk var. Üç cisim bulundu. İnsanlığın çözüm bulamadığı sorunları sona erdiren, ulaşamadığı alanlara ulaşmasını sağlayan ve inanılması güç yetenekleri kazandıran üç cisim. Birincisi KA isimli eserde anlatılmıştı. İkincisi bu kitapta.Üçüncüsü ise Gizli Şehir isimli yapıtın konusu. PEGASUS'u okuyan , tıpkı diğer iki kitapta olduğu gibi zamanda ve mekanda yolculuk yapar. Bu eser bir kurgu ancak anlatılanlar bugün imkansız görünse de , yarın gerçek olmayacağını kim söyleyebilir ? Haydi buyurun, hayal dünyanızı zorlayalım biraz.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 544Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Zinde Yayınevi 


Pegasus Hava Yollarında opsiyonlu rezervasyonlar için koltuk seçimine izin verilmiyor. Pegasus Hava Yolları koltuk seçimi için ekstra ücret talep ediyor. Pegasus Diz Mesafesi.