Pegasus

Kendi filosunda görevli uçuş ekibinin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için kurduğu Pegasus Flight Akademi'yi kuran Pegasus, uçuş ve kabin ekibinin deneyimli olmalarına özen gösteriyor.

Responsive image
YAZAR
Ali Kemal Senan
DOSYA BOYUTU
10,36 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786055144005

Pegasus harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ali Kemal Senan. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Ali Kemal Senan'den Pegasus kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Dünya gizemlerle dolu.Bilinmeyen ,anlam veremediğimiz pek çok şey.Bir üçgen düşününBir ucu Ege'de,bir ucu Toroslar'da.Diğer ucu ise Akdeniz sularının altında. Bu üç nokta arasında kalan alanın 1200 metre altında ancak çok ileri teknolojik yöntemlerle tesbit edilebilmiş bir boşluk var. Üç cisim bulundu. İnsanlığın çözüm bulamadığı sorunları sona erdiren, ulaşamadığı alanlara ulaşmasını sağlayan ve inanılması güç yetenekleri kazandıran üç cisim. Birincisi KA isimli eserde anlatılmıştı. İkincisi bu kitapta.Üçüncüsü ise Gizli Şehir isimli yapıtın konusu. PEGASUS'u okuyan , tıpkı diğer iki kitapta olduğu gibi zamanda ve mekanda yolculuk yapar. Bu eser bir kurgu ancak anlatılanlar bugün imkansız görünse de , yarın gerçek olmayacağını kim söyleyebilir ? Haydi buyurun, hayal dünyanızı zorlayalım biraz.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 544Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Zinde Yayınevi 


Pegasus ile yaptığınız her uçuş için Pegasus Plus kartı ya da Pegasus Plus kredi kartıyla puan kazanabilir istediğiniz yere ücretsiz uçabilirsiniz. Pegasus (Flypgs) Online Check-In.