Sarmaşk

Dış Mekan Sarmaşık Bitkilerini Yapı Market / Bahçe / Oto ve Bahçe kategorilerimizin altında kolaylıkla bulabilirsiniz. Sarmaşık bitkinizi evinizin duvarında, kapı girişinde, bahçe çitinde kullanabilirsiniz.

Responsive image
YAZAR
Ünal Ersözlü
DOSYA BOYUTU
9,21 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786058523487

Sarmaşk harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ünal Ersözlü. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Ünal Ersözlü'den Sarmaşk kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Saçlarının rüzgârında soluklanırkenİnsanın belki derviş gibi kalbi olmalıMum oldum, karanlığa karşı durdumOysa gitmek dünyasından geliyorumYârimin kabahat sofrasından kalktımEy gündüz ağlayışı, koca suskunlukBir bulut kadar, sarhoş olma zamanıVarlık denizi, kör yazgının aynasıSenden sevginden yalandır gayrisiBaşkasının günahlarıyla yıkanarakHiç temize çekemeyiz kendimiziŞiir sanatının sessiz yolcusu Ünal Ersözlü, Yunus Nadi Ödüllü "Kapıyı Çalıyorum" adlı kitabından sonra, okurlarıyla "Sarmaşk"ta buluşuyor. Şair, yedinci kitabında aşk kavramını bütün anlamlarıyla sorgularken, okurlarını aşka daha derinlemesine bakmaya kışkırtıyor. Lirik, izlenimci çağrışımlarla, aşkın insana ait değerlerini, mistik duygulanımlar eşliğinde kucaklaştıran şair, bizleri hâkim olamadığımız esrarlı bir yolculuğun, öz yolcuları haline getiriyor. Sarmaşk'ta kendimizi yeniden ararken, çağımızın insan serüveninde, aşk ile hayatın anlamını taçlandırıyoruz.Şair kendi dilini aşkın üzerinde yeniden incelikle, özenle yaratırken, geçmişten geleceğe uzandığı şiirinde, şimdi'yi sarsılarak hissetmemize olanak veriyor. Şimdi'de kaldığımız sürece, acıdan sevince, insandan hayata uzanan bir serüvenin, aşk yolculuğunun, sessiz, ama âşık tanıkları oluyoruz. (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 112Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Islık Yayınları 


Sarmaşık modelleri, Sarmaşık özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. sarmaşık. aramanızda 3050 adet ürün bulundu.