YAZAR
Lana Citron
DOSYA BOYUTU
5,66 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786055182618

Öpücük harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Lana Citron. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Lana Citron'den Öpücük kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Öpücüğün serüveni hepimizi çeşitli yollarla içine dâhil etmiştir. Hayatımızı güzelleştiren veya cehenneme çeviren bu küçücük dokunuşun nerelere kadar sızdığını tahmin edebilir misiniz? Dudaklarla başlayan bu ilginç eylemin tarihine götürüyor Lana Citron sizi. İlginç öpücük hikâyeleriyle dolu, bir dizi gerçeği ve rakamı bir arada barındıran bu kitap, öpücüğün etimolojisinden anatomisine,kültürler arasındaki çeşitliliğinden, sinema, edebiyat ve müzikteki yerine kadar geniş bir alanı kapsıyor. Öpücüğü odak alarak ilerleyen metin onun üzerinden tarihe de ayna tutuyor.Akıcı dili ve sade anlatımıyla öpücüğe dair keyifli bir okuma sunuyor. Öpücüğün sesi, şaşırtacak, gülümsetecek ve öğretecek...(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 248Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Alakarga 


Öpücük Lyrics: Pardon seni rahatsiz etmek istememishtim / Sadece dudagindan öpmek istedim / Tamam belki pek ince teklif edemedim ama / Ben o bildigin romantiklerden degilim / Sen yine de karar.